شناسنامه کتاب

این مردم نازنین
این مردم نازنین
نویسنده: رضا کیانیان (Reza Kianian)
ناشر: نشر مشکی
سال نشر: 1395 (چاپ 11)
قیمت: 30000 تومان
تعداد صفحات: 167 صفحه
شابک: 978-964-8765-30-4
تعداد کسانی که تاکنون کتاب را دریافت کرده‌اند: 140 نفر
امتیاز کتاب: (3.41 امتیاز با رای 32 نفر)
کتاب مجموعه‌ای است از خاطرات ریز و درشت نویسنده از برخوردهایش در کوچه و بازار و خیابان با مردم و ماجراها و دردسرهایی که بابت شغل‌اش (هنرپیشگی سینما) برای او پیش می‌آید.
یکی از حکایت‌های متن کتاب به شرح زیر است:
“در ترافیکِ بی‌چاره‌کننده‌ی سرِ شبِ خیابانِ شریعتی باید به کوچه‌ای می‌پیچیدم. سانتی‌متر سانتی‌متر جلو می‌رفتم. اتومبیل جلویی کمی جلو رفت، من هم به پیروی از او کمی جلو رفتم. صدایی گفت: حالا اگه به ما راه می‌دادی آسمون به زمین می‌اومد؟ بمب اتم دیر می‌شد! … نگاه کردم دیدم موتوری دوپشته‌ای از همان کوچه‌ی باریک یک‌طرفه بیرون زده و می‌خواهد به سمت بالای شریعتی برود. پیرمرد بود. گفتم: مثل اینکه شما خلاف آمده‌اید. کسی که ترک موتور نشسته بود، تا مرا دید لبان‌اش به خنده باز شد، زیادتر از حد معمول. او هم عاقله مردی بود. گفت: سلام آقا رضا، حال‌ات چطوره؟ دم‌ات خیلی گرمه. ببخشید، غلامی شما را نشناخت. بعد به راننده‌ی موتور گفت: یه‌خورده زرده بکش، خلاف اومدی دیگه. بعد به من گفت: غلامی آدم باحالیه، فقط حالیش نیست.”

اگر این کتاب را می‌خواهید ...

 

اگر این کتاب را می‌خواهید به جمع اعضای جیره‌کتاب بپیوندید ...

شما با پیوستن به جیره‌کتاب می‌توانید این کتاب را به عنوان یکی از جیره‌های ماهانه‌تان دریافت کنید. اگر هم مایل به دریافت پیوسته کتاب در هر ماه نیستید، می‌توانید مشترک "جیره‌ به درخواست" جیره‌کتاب بشوید تا تنها وقتی که خودتان کتابی را درخواست می‌کنید، آن را برایتان ارسال کنیم:

  • برای آشنایی بیشتر با جیره‌کتاب و فعالیت‌هایش به اینجا مراجعه کنید
  • اگر با جیره‌کتاب آشنا هستید، می‌توانید در اینجا فرم عضویت اولیه را تکمیل کنید تا دسترسی‌تان به وب سایت مشترکین جیره‌کتاب برقرار شود

با ما در تماس باشيد

تلفن: 88718488 - 021 و 88105248 - 021

نشاني پست الكترونيك: info@jireyeketab.com

دريافت پيام كوتاه (SMS): 02188718488

نشاني پستي: تهران، صندوق پستي 1886-15875

ما را دنبال كنيد

در تلگرام:
https://telegram.me/jireyeketab

در فيس‌بوك:
https://www.facebook.com/jireyeketab

در گوگل‌پلاس:
http://google.com/+Jireyeketab4u