شناسنامه کتاب

راکت باسواد می‌شود
راکت باسواد می‌شود (How Rocket Learned to Read)
نویسنده: تد هیلز (Tad Hills)
ترجمه: اعظم مهدوی
ناشر: گیسا
سال نشر: 1398 (چاپ 3)
قیمت: 22000 تومان
تعداد صفحات: 48 صفحه
شابک: 978-600-6885-21-6
تعداد کسانی که تاکنون کتاب را دریافت کرده‌اند: 11 نفر
امتیاز کتاب: (5 امتیاز با رای 1 نفر)
راکت عاشق بازی کردن بود و هر روز کلی تو دشت و صحرا بازی می‌کرد. اما یکروز پاییزی اوضاع عوض شد. وقتی راکت برای استراحت زیر یک درخت استراحت می‌کرد، پرنده‌ای کوچک و طلایی سر و کله‌اش پیدا شد و به راکت خوش‌آمد گفت. راکت اولش سر درنیاورد پرنده داره درباره چی صحبت می‌کنه. اما بعد پرنده توضیح داد که راکت به کلاس درس او آمده و او می‌خواهد الفبا و خواندن را به راکت یاد بدهد.
اولش راکت اصلا دلش نمی‌خواست که بازی را کنار بگذارد و پای درس پرنده بشینه. اما وقتی پرنده شروع کرد به خواندن داستانی با صدای بلند از روی کتاب، توجه راکت جلب شد و مجبور شد روز بعد هم به کلاس درس برگرده تا بفهمه آخر داستان پرنده چه اتفاقی می‌افته. راکت هر روز پیش پرنده می‌رفت و پرنده هم هر روز حرف به حرف، حروف الفبا را به راکت یاد می‌داد. تا اینکه زمستان از راه رسید و پرنده سفرش را به منطقه‌های گرمسیر آغاز کرد …
(گروه سنی مخاطب این کتاب در شناسنامه آن "الف" و "ب" درج شده. همچنین گروه سنی مخاطب این کتاب در وب سایت amazon.com گروه 3 تا 7 سال ذکر شده است.)

اگر این کتاب را می‌خواهید ...

 

اگر این کتاب را می‌خواهید به جمع اعضای جیره‌کتاب بپیوندید ...

شما با پیوستن به جیره‌کتاب می‌توانید این کتاب را به عنوان یکی از جیره‌های ماهانه‌تان دریافت کنید. اگر هم مایل به دریافت پیوسته کتاب در هر ماه نیستید، می‌توانید مشترک "جیره‌ به درخواست" جیره‌کتاب بشوید تا تنها وقتی که خودتان کتابی را درخواست می‌کنید، آن را برایتان ارسال کنیم:

  • برای آشنایی بیشتر با جیره‌کتاب و فعالیت‌هایش به اینجا مراجعه کنید
  • اگر با جیره‌کتاب آشنا هستید، می‌توانید در اینجا فرم عضویت اولیه را تکمیل کنید تا دسترسی‌تان به وب سایت مشترکین جیره‌کتاب برقرار شود

با ما در تماس باشيد

تلفن: 88718488 - 021 و 88105248 - 021

نشاني پست الكترونيك: info@jireyeketab.com

دريافت پيام كوتاه (SMS): 02188718488

نشاني پستي: تهران، صندوق پستي 1886-15875

ما را دنبال كنيد

در تلگرام:
https://telegram.me/jireyeketab

در فيس‌بوك:
https://www.facebook.com/jireyeketab

در گوگل‌پلاس:
http://google.com/+Jireyeketab4u