شناسنامه کتاب

پارسیان و من، راز کوه پرنده
پارسیان و من، راز کوه پرنده (Persians and I - Mystery of the Bird Mountain)
نویسنده: آرمان آرین (Arman Arian)
ناشر: نشر موج
سال نشر: 1398 (چاپ 14)
قیمت: 35000 تومان
تعداد صفحات: 288 صفحه
شابک: 978-964-5834-18-8
تعداد کسانی که تاکنون کتاب را دریافت کرده‌اند: 27 نفر
امتیاز کتاب: (4.25 امتیاز با رای 8 نفر)
سیاوش، دومین نوجوان امروزی است که پای در سفر و حرکت در زمان می‌نهد. او مسافر عرصه‌ی حماسه‌ها با همراهی مرغ دانای پارسیان است. مقرر است که سیاوش همراه با رستم دستان، هفت‌خوان را طی کند ... مقرر است که در نبردهای پهلوانان و رنج‌ها و شادی‌هایشان شریک باشد ... و مقرر است که تا واپسین لحظه‌ها، بزرگ‌ترین پهلوان تاریخ را تنها نگذارد. اینگونه است که سیاوش نیز راهی تدارک خویش برای رستاخیزی می‌شود که دیگر چیزی تا فرا رسیدنش نمانده است. (برگرفته از توضیحات پشت جلد کتاب)
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"داستان پرماجرای زندگی‌ام را درست از جایی آغاز می‌کنم که با پیرمرد نابینا همسفر شدم. زیرا تا پیش از آن چیز زیادی در زندگی‌ام وجود نداشت. پسر بچه‌ی یتیم و آواره‌ای بودم با سیزده سال سن و یک نام که "سیاوش" بود. از زمانی که نوزادی بیش نبودم یک تعمیرکار اتومبیل و همسرش که تعمیرگاهی بیابانی-جاده‌ای داشتند بزرگم کردند و من درست از وقتی که روی پا ایستادم پادویی آن‌ها را کردم. از تمیزکاری روغن‌های ریخته و دستمال کشیدن ماشینهای مردم بگیر و بیا تا کارهای آشپزخانه و منزل …
اما میان من و آن‌ها هیچ دلبستگی‌ای وجود نداشت. تا این‌که سرانجام روزی رسید که سر و کله‌ی پیرمرد نابینا پیدا شد. او عصازنان از میان شن‌های روان بیابان روبرو پدیدار شد و درحالی‌که معلوم نبود چشمان سفیدش کجا را می‌نگرد از ما آب خواست و زمانی که من به او آب دادم مرا نیز خواست ..."

اگر این کتاب را می‌خواهید ...

 

اگر این کتاب را می‌خواهید به جمع اعضای جیره‌کتاب بپیوندید ...

شما با پیوستن به جیره‌کتاب می‌توانید این کتاب را به عنوان یکی از جیره‌های ماهانه‌تان دریافت کنید. اگر هم مایل به دریافت پیوسته کتاب در هر ماه نیستید، می‌توانید مشترک "جیره‌ به درخواست" جیره‌کتاب بشوید تا تنها وقتی که خودتان کتابی را درخواست می‌کنید، آن را برایتان ارسال کنیم:

  • برای آشنایی بیشتر با جیره‌کتاب و فعالیت‌هایش به اینجا مراجعه کنید
  • اگر با جیره‌کتاب آشنا هستید، می‌توانید در اینجا فرم عضویت اولیه را تکمیل کنید تا دسترسی‌تان به وب سایت مشترکین جیره‌کتاب برقرار شود

با ما در تماس باشيد

تلفن: 88718488 - 021 و 88105248 - 021

نشاني پست الكترونيك: info@jireyeketab.com

دريافت پيام كوتاه (SMS): 02188718488

نشاني پستي: تهران، صندوق پستي 1886-15875

ما را دنبال كنيد

در تلگرام:
https://telegram.me/jireyeketab

در فيس‌بوك:
https://www.facebook.com/jireyeketab

در گوگل‌پلاس:
http://google.com/+Jireyeketab4u