شناسنامه کتاب

دخترها تلافی می‌کنند
دخترها تلافی می‌کنند (The Girls Get Even)
نویسنده: فیلیس رینولدز نیلر (Phyllis Reynolds Naylor)
ترجمه: ترانه شیمی
ناشر: هرمس
سال نشر: 1390 (چاپ 3)
قیمت: 2400 تومان
تعداد صفحات: 124 صفحه
شابک: 978-964-363-264-9
تعداد کسانی که تاکنون کتاب را دریافت کرده‌اند: 10 نفر
امتیاز کتاب: (5 امتیاز با رای 4 نفر)
پسرهای خانواده‌ی هاتفورد و دخترهای خانواده مالوی با هم قراری می‌گذارند. قرار این است که لباس‌های مبدل اعضای هر خانواده که در جشن هالووین قشنگ‌تر بود، آن خانواده برنده می‌شود. جایزه‌ی برنده این است که یک ماه تمام خانواده‌ی بازنده فرمانبردار آنها باشند و هرچه را که برنده‌ها می‌گویند گوش بدهند و انجام بدهند.
اما پسرها و دخترها تا شب هالووین دلشان طاقت نمی‌آورد و هر دو طرف نقشه می‌کشند که برنامه‌ی طرف دیگر را برای طراحی لباس بر هم بزنند ...
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"- صبر کن هالووین بیاد!
هالووین نقطه اوج جنگ بود. فقط مشکل این بود که کارولین و خواهرهایش نمی‌دانستند دقیقا در هالووین چه اتفاقی قرار است بیفتد. هر نقشه‌ای که آنها برای تلافی کردن کار پسرها می‌کشیدند، ممکن بود بدترش را پسرها تدارک ببینند.
برنامه هالووین و تلافی کردن، تمام فکر کارولین را به خود مشغول کرده بود. انگشتهایش هنوز از پوست کندن آن همه سیب درد می‌کرد. البته خانم هاتفورد فکر کرده بود که کارولین برای کمک به خانه آنها آمده است. اگر کارولین به خانم هاتفورد گفته بود که پسرهایش او را در انباری حبس کرده بودند، آن‌وقت مجبور بود توضیح دهد که اصلا چرا به انباری خانه آنها رفته است.
و اگر تعریف می‌کرد که می‌خواسته مچ والی هاتفورد را حین انجام کاری خجالت‌آور بگیرد تا همان طور که او آبروی کارولین را جلوی همکلاسیهایش بروده بود، او هم تلافی کند، آن وقت مجبور بود اتفاق قبلی، و بعد قبل‌تر را هم تعریف کند ..."

چاپ کتاب تمام شده!

 

اگر این کتاب را می‌خواهید به جمع اعضای جیره‌کتاب بپیوندید ...

شما با پیوستن به جیره‌کتاب می‌توانید این کتاب را به عنوان یکی از جیره‌های ماهانه‌تان دریافت کنید. اگر هم مایل به دریافت پیوسته کتاب در هر ماه نیستید، می‌توانید مشترک "جیره‌ به درخواست" جیره‌کتاب بشوید تا تنها وقتی که خودتان کتابی را درخواست می‌کنید، آن را برایتان ارسال کنیم:

  • برای آشنایی بیشتر با جیره‌کتاب و فعالیت‌هایش به اینجا مراجعه کنید
  • اگر با جیره‌کتاب آشنا هستید، می‌توانید در اینجا فرم عضویت اولیه را تکمیل کنید تا دسترسی‌تان به وب سایت مشترکین جیره‌کتاب برقرار شود

با ما در تماس باشيد

تلفن: 88718488 - 021 و 88105248 - 021

نشاني پست الكترونيك: info@jireyeketab.com

دريافت پيام كوتاه (SMS): 02188718488

نشاني پستي: تهران، صندوق پستي 1886-15875

ما را دنبال كنيد

در تلگرام:
https://telegram.me/jireyeketab

در فيس‌بوك:
https://www.facebook.com/jireyeketab

در گوگل‌پلاس:
http://google.com/+Jireyeketab4u