اگر کارمان داشتید

راحت‌ترین روش برقراری تماس با جیره‌کتاب از طریق نشانی پست الکترونیک از این آدرس ایمیل در مقابل روبوت های اسپمر محافظت می شود. جهت مشاهده آن باید جاوااسکریپت فعال باشد. است. لطفا پیام‌هایتان را به این نشانی ارسال بفرمایید.

اما برای دوستانی که زیاد اهل رایانه و اینترنت و فناوری نیستند احتمالا همان تلفن سنتی از همه چیز راحت‌تر است. شماره تماس جیره در طول ساعات اداری 88718488(021) و 88105248(021) است.

جیره‌کتاب ضمنا صندوقی پستی از نوع سنتی در اختیار دارد که مکاتبات کاغذی خود را می‌توانید به نشانی آن صندوق، "تهران، صندوق پستی 1886-15875"، ارسال بفرمایید.

نشانی غیرپستی جیره‌کتاب نیز به این شرح است: تهران، خیابان سیدجمال‌الدین اسدآبادی، خیابان بیستون، شماره 47، طبقه چهارم، واحد 13.

و بالاخره اینکه علاقمندان به جیره‌کتاب می‌توانند در صورت تمایل به عضویت گروه پستی الکترونیک http://groups.yahoo.com/group/jireyeketab نیز در آیند. ما از طریق این گروه پستی علاقمندان را در جریان مطالب جدیدی که در وب‌سایت جیره‌کتاب قرار می‌گیرد و دیگر اخبار و تازه‌های مربوط به کارمان قرار می‌دهیم.

راستی: اگر برای ما نامه می‌نویسید و اگر نشانی پستی‌تان را از Yahoo! یا Hotmail گرفته‌اید لطفا قبل یا بعد از ارسال نامه‌تان نشانی ما را به دفتر نشانی‌هایتان (Addressbook) اضافه کنید. بارها پیش آمده که نامه‌های ما که از نشانی از این آدرس ایمیل در مقابل روبوت های اسپمر محافظت می شود. جهت مشاهده آن باید جاوااسکریپت فعال باشد. ارسال می‌شود به درون کشوی هرزنامه‌ها (Bulk Mails) رفته و دوستان آن را مشاهده نکرده‌اند. گاهی هم دلخور شده‌اند که "چرا جواب ما را نمی‌دهید!" با افزودن نشانی از این آدرس ایمیل در مقابل روبوت های اسپمر محافظت می شود. جهت مشاهده آن باید جاوااسکریپت فعال باشد. به دفتر نشانی‌هایتان جلوی انتقال ناخواسته نامه‌های ما به کشوهای دیگر منتفی می‌شود. متشکریم.

 

با ما در تماس باشيد

تلفن: 88718488 - 021 و 88105248 - 021

نشاني پست الكترونيك: info@jireyeketab.com

دريافت پيام كوتاه (SMS): 02188718488

نشاني پستي: تهران، صندوق پستي 1886-15875

ما را دنبال كنيد

در تلگرام:
https://telegram.me/jireyeketab

در فيس‌بوك:
https://www.facebook.com/jireyeketab

در گوگل‌پلاس:
http://google.com/+Jireyeketab4u